OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY FAMA-STA


Posiadamy 114 pokoi 2,3,4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (w Pawilonach A i B) oraz 150 miejsc w segmentach ze wspólnym węzłem sanitarnym (Pawilon C). 

PAWILONY A i B Czterokondygnacyjne pawilony hotelowe A i B są połączone i znajdują się w nich 2,3,4 - osobowe pokoje z wyremontowanym, pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach dla osób dorosłych: telewizor, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, ręczniki. Część pokoi na parterze Pawilonu B jest przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przed sezonem 2010 i 2011 wymieniliśmy w pawilonach A i B wszystkie okna, drzwi balkonowe i drzwi wejściowe do pokoi, wyremontowaliśmy łazienki oraz uruchomiliśmy centralne ogrzewanie. 

PAWILON C W dwukondygnacyjnym pawilonie C, położonym w głębi ośrodka, znajduje się część hotelowa, administracyjno - biurowa oraz stołówka z nowoczesnym zapleczem kuchennym. Na każdej kondygnacji pawilonu C znajdują się trzy studia mieszkalne. W skład jednego segmentu wchodzi siedem pokoi; sześć 3,4,5 - osobowych i jeden jednoosobowy oraz wspólny węzeł sanitarny, obejmujący dwa natryski, dwie toalety, trzy umywalki i brodzik. Każde studio mieści do 25 osób. Studia mają osobne wejścia od strony wspólnego korytarza.